Znajdziesz tutaj bezpłatne materiały edukacyjne dotyczące matematyki dla nauczycieli, rodziców i uczniów klas I-VI

Wszystkie dostępne materiały są całkowicie bezpłatne.

KARTY PRACY DO MATEMATYKI

72 karty pracy z matematyki za DARMO. Wszystkie karty to pliki PDF. Są to karty dla uczniów i nauczycieli o zróżnicowanych poziomach.

Karty obejmują tematy takie jak: mnożenie, mnożenie i dzielenie, dzielenie z resztą, dodawanie i odejmowanie w szerokim zakresie liczbowym, mix - mnożenie i dodawanie. Karty można modyfikować według własnego pomysłu.

Idealne do pracy zdalnej, ćwiczeń on - line, sprawdzianów, kartkówek, get the level'ów, pracy samodzielnej lub do przygotowania do konkursów. Karty mogą także służyć do rozgrywek między uczniami.

Karty dla nauczycieli mają dodatkową kolumnę z zadaniami, które nauczyciel czyta uczniom, uczniowie zaś w pamięci dokonują obliczeń i zapisują wyniki na swoją kartę. Kolumna na karcie ucznia ma więc pozostawione puste miejsce na wynik.

Karty pomogą Ci:

  • utrzymać motywację do wytrwałej pracy,
  • monitorować postępy,
  • zwiększyć radość z sukcesów w nauce.

Produkt w pliku PDF do samodzielnego wydruku i przygotowania.

Pobierając Karty Pracy do Matematyki, dołączasz do odbiorców naszego newslettera. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili. 


GÓRA MOTYWACYJNA

Bezpłatny zestaw zawiera: plakat “Górę Motywacyjną” + pola na stworzenie indywidualnych awatarów przez uczniów oraz zasady “Mistrzowie Liczenia”- przykład, jak w praktyce wykorzystywać “Górę Motywacyjną”.

“Góra Motywacyjna” to plakat, który służy do monitorowania postępów (w dowolnej dziedzinie czy przedmiocie - polskim, matematyce itp.). Uczniowie krok po kroku, zdobywają wyznaczony cel. Osiągnięcie każdego etapu wyzwala bezcenne salwy radości.

Nie jest to wyścig a nauka, że każdy osiąga cel (szczyt góry) w swoim czasie. Uczniowie, którzy pierwsi przejdą wszystkie etapy wspierają pozostałych. Dopiero, gdy wszyscy wejdą na szczyt, zaczynamy wspinaczkę od nowa - ustalając nowy cel.

Góra jest w wersji edytowalnej np. w celu zmiany nazw poziomów lub pokolorowania wg uznania. Zasady “Mistrzowie Liczenia” dołączone do plakatu są propozycją, można ją modyfikować według uznania. Osiąganie poszczególnych etapów może być nagradzane - oceną, pieczątką, naklejką. Rozgrywki mogą się odbywać dwa, trzy albo cztery razy w tygodniu.

Produkt w pliku PDF do samodzielnego wydruku i przygotowania.

Pobierając zestaw “Góra Motywacyjna” dołączasz do odbiorców naszego newslettera. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili.
Przykładowe Karty Zadań Konkursu Mistrz Szybkiego Mnożenia

Produkt w pliku PDF do samodzielnego wydruku i przygotowania.

Pobierając przykładowe Karty Zadań Konkursu Mistrz Szybkiego Mnożenia dołączasz do odbiorców naszego newslettera. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili.


Wybieram następujące darmowe materiały:

Zgadzam się na Polityka prywatności

Kontakt

Mistrz Mnożenia - Terapia Plus
ul. Batalionów Chłopskich 87c/126
01-3017 Warszawa

tel. +48 784 333 903 (pn.-pt. 9:00-15:00)
kontakt@szybkiemnozenie.pl