Często zadawane pytania

 

ORGANIZACYJNE PYTANIA O KONKURS:


Najbliższy konkurs Szybkiego Mnożenia odbędzie się ONLINE w dniach 21-25 marca 2022 r.
 

Rejestracja szkół i uczniów odbywa się od 1 stycznia 2022 r. i trwa do 11 marca 2022 r.
 

TAK, proszę dokonać rejestracji na stronie www.szybkiemnozenie.pl, wpisać dane szkoły ucznia, swój mail oraz podać swoje dane jako koordynatora. Zalecamy rejestrację na komputerze.
 

Na stronie www.szybkiemnozenie.pl w prawym górnym rogu znajduje się okienko umożliwiające rejestrację. W trakcie rejestracji szkoły, nauczyciel (szkolny koordynator konkursu) zakłada konto każdemu uczniowi – uczestnikowi konkursu (i udziela dostępu do aplikacji). Aplikacja przeprowadzi przez cały proces rejestracji.
 

Aplikacji nie trzeba instalować. Nauczyciel (szkolny koordynator konkursu) oraz uczniowie (uczestnicy konkursu) logują się na stronie www.szybkiemnozenie.pl. W prawym górnym rogu strony znajdują się okienka: rejestracja i logowanie. Uczeń loguje się i podaje login i hasło ustalone przez nauczyciela podczas rejestracji.
 

TAK. Proszę pamiętać o przekazaniu uczniom loginów i haseł. Ćwiczenia i konkurs odbywają się przy komputerach, poprzez aplikację na stronie www.szybkiemnozenie.pl.
 

Zalecamy korzystanie z aplikacji za pomocą komputera lub laptopa. Dostęp z telefonu jest ograniczony.
 

Na platformie (dostępnej poprzez stronę www.szybkiemnozenie.pl) bezpłatnie ćwiczą wszyscy uczniowie zarejestrowani przez nauczyciela. Uczniowie mogą ćwiczyć indywidualnie lub grupowo. Dostęp do platformy jest bezpłatny do dnia Wielkiego Finału (etap rywalizacji międzynarodowej). Dostępu udziela nauczyciel rejestrujący szkołę i poszczególnych uczniów – uczestników. Osoba rejestrująca nadaje uczniom loginy i hasła.
 

Pierwszy, wewnątrzszkolny etap konkursu, samodzielnie przeprowadzają nauczyciele. Ilość uczniów biorących udział w konkursie na etapie wewnątrzszkolnym zależy tylko od nauczyciela (koordynatora konkursu). W ramach ćwiczeń i I etapu nauczyciele i uczniowie mogą bezpłatnie korzystać z platformy na stronie szybkiemnozenie.pl. II etap (płatny 19 zł do 14 marca od ucznia) odbywa się za pośrednictwem aplikacji.
 

Zgłoszenia dokonuje się przez dokonanie opłaty finałowej na konto organizatorów, wysokości 19 zł od ucznia do dnia 14 marca. W tytule przelewu należy podać pełną nazwę szkoły oraz imię i nazwisko nauczyciela.
 

Na przeprowadzenie Finału szkoła ma aż 5 dni. Koordynator decyduje, biorąc pod uwagę ilość uczniów, dostępność sali komputerowej itd., kiedy odbędzie się finał, czy np. 21.03 o godz. 10:00, czy 24.03 o godz. 12:00. Jeżeli będzie duża ilość uczniów, finał można przeprowadzić w kilku terminach.
 

Wyniki zostaną ogłoszone 4 kwietnia 2022 r.
 

TAK, strona pozostaje do Państwa dyspozycji. Po zakończeniu konkursu, z aplikacji mogą korzystać osoby, które wzięły udział w finale.

 

MERYTORYCZNE PYTANIA O KONKURS:


Uczniowie w ciągu 5 minut muszą wykonać jak największą poprawną ilość działań mnożenia.
 
 

Nie. Obecnie konkurs obejmuje tylko mnożenie do 100.
 
 

Za udzielenie błędnej odpowiedzi, uczestnikowi konkursu dopisuje się 3 sekundy, co ma w dalszej kolejności wpływ na średni czas wyniku. Szczegóły w regulaminie.


Bardzo dobre pytanie. Czynniki będą występowały tylko do 10-ciu.
 

Zalecamy ćwiczenie i przygotowywanie się do konkursu na stronie www.szybkiemnozenie.pl w ramach aplikacji. Istnieje również możliwość bezpłatnego ćwiczenia aż do dnia finału konkursu. Oferujemy również kursy dostępne na stronie www.dobromilblachowiak.pl


PYTANIA O PROBLEMY TECHNICZNE


W przypadku problemów technicznych związanych z korzystaniem ze strony, rejestracją, logowaniem czy korzystaniem z aplikacji w ramach ćwiczeń czy finału, prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy w mailu opisać problem i podać dane szkoły.


PYTANIA O WPISOWE/OPŁATY


Konkurs składa się z dwóch etapów. Rejestracja, ćwiczenia na platformie i pierwszy etap wewnątrzszkolny są bezpłatne. Drugi etap, czyli wielki finał międzynarodowy jest płatny i wynosi 19 zł do 14 marca od uczestnika. Opłatę należy uiścić maks. do 14 marca 2022 r. pod linkiem https://dobromilblachowiak.pl/produkt/oplata-uczestnictwa-w-konkursie-mistrz-szybkiego-mnozenia-2022/

Proponujemy założyć za uczniów i poprosić rodziców o zwrot. Istnieje też możliwość, aby rodzice dokonywali wpłat samodzielnie. Opłata za udział w finale wynosi 19 zł od ucznia. Należy ją uiścić do 14 marca 2022 r. pod linkiem https://dobromilblachowiak.pl/produkt/oplata-uczestnictwa-w-konkursie-mistrz-szybkiego-mnozenia-2022/


POZOSTAŁE PYTANIA:


TAK, udział w finale traktujemy jako wyrażenie zgody i akceptację regulaminu.


Plakat tabliczki mnożenia jest dostępny na stronie www.szybkiemnozenie.pl


Tak, oferta zajęć dodatkowych znajduje się na stronie www.dobromilblachowiak.pl