Często zadawane pytania

 

ORGANIZACYJNE PYTANIA O KONKURS:


Najbliższy konkurs Szybkiego Mnożenia odbędzie się ONLINE w dniach 26-30 kwietnia 2021 r.
 

Rejestracja szkół i uczniów odbywa się od 18 stycznia 2021 r. i trwa do 18 kwietnia 2021 r.
 

TAK, proszę dokonać rejestracji na stronie www.szybkiemnozenie.pl, wpisać dane szkoły ucznia, swój mail oraz podać swoje dane jako koordynatora. Zalecamy rejestrację na komputerze.
 

Na stronie www.szybkiemnozenie.pl w prawym górnym rogu znajduje się okienko umożliwiające rejestrację. W trakcie rejestracji szkoły, nauczyciel (szkolny koordynator konkursu) zakłada konto każdemu uczniowi – uczestnikowi konkursu (i udziela dostępu do aplikacji). Aplikacja przeprowadzi przez cały proces rejestracji.
 

Aplikacji nie trzeba instalować. Nauczyciel (szkolny koordynator konkursu) oraz uczniowie (uczestnicy konkursu) logują się na stronie www.szybkiemnozenie.pl. W prawym górnym rogu strony znajdują się okienka: rejestracja i logowanie. Uczeń loguje się i podaje login i hasło ustalone przez nauczyciela podczas rejestracji.
 

TAK. Proszę pamiętać o przekazaniu uczniom loginów i haseł. Ćwiczenia i konkurs odbywają się przy komputerach, poprzez aplikację na stronie www.szybkiemnozenie.pl.
 

Zalecamy korzystanie z aplikacji za pomocą komputera lub laptopa. Dostęp z telefonu jest ograniczony.
 

Na platformie (dostępnej poprzez stronę www.szybkiemnozenie.pl) bezpłatnie ćwiczą wszyscy uczniowie zarejestrowani przez nauczyciela. Uczniowie mogą ćwiczyć indywidualnie lub grupowo. Dostęp do platformy jest bezpłatny do dnia Wielkiego Finału (etap rywalizacji międzyszkolnej). Dostępu udziela nauczyciel rejestrujący szkołę i poszczególnych uczniów – uczestników. Osoba rejestrująca nadaje uczniom loginy i hasła.
 

Pierwszy, wewnątrzszkolny etap konkursu, samodzielnie przeprowadzają nauczyciele. Ilość uczniów biorących udział w konkursie na etapie wewnątrzszkolnym zależy tylko od nauczyciela (koordynatora konkursu). W ramach ćwiczeń i I etapu nauczyciele i uczniowie mogą bezpłatnie korzystać z platformy na stronie szybkiemnozenie.pl. II etap (płatny 9 zł do 30 marca, a 14 zł do 23 kwietnia od ucznia) odbywa się za pośrednictwem aplikacji.
 

Należy zgłosić do finału uczestników. Finał jest płatny, koszt to 9 zł do 30 marca, a 14 zł do 23 kwietnia od ucznia-uczestnika. Hasło przesyłamy na dzień przed rozpoczęciem finału.
 

Na przeprowadzenie Finału szkoła ma aż 5 dni. Koordynator decyduje, biorąc pod uwagę ilość uczniów, dostępność sali komputerowej itd., kiedy odbędzie się finał, czy np. 27.04 o godz. 10:00, czy 29.04 o godz. 12:00. Jeżeli będzie duża ilość uczniów, finał można przeprowadzić w dwóch terminach.
 
 

TAK, strona pozostaje do Państwa dyspozycji. Po zakończeniu konkursu, z aplikacji mogą korzystać osoby, które wzięły udział w finale.

 

MERYTORYCZNE PYTANIA O KONKURS:


Uczniowie w ciągu 5 minut muszą wykonać jak największą poprawną ilość działań mnożenia.
 
 

Nie. Obecnie konkurs obejmuje tylko mnożenie do 100.
 
 
.
Za udzielenie błędnej odpowiedzi, uczestnikowi konkursu odejmuje się 10 sekund, co ma wpływ na średni czas wyniku. Szczegóły w regulaminie.


Bardzo dobre pytanie. Czynniki będą występowały tylko do 10-ciu.
 

Zalecamy ćwiczenie i przygotowywanie się do konkursu na stronie szybkiemnozenie.pl w ramach aplikacji. Istnieje możliwość bezpłatnego ćwiczenia aż do dnia finału konkursu. Oferujemy również kursy dostępne na stronie www.szybkiemnozenie.pl/sklep


PYTANIA O PROBLEMY TECHNICZNE


W przypadku problemów technicznych związanych z korzystaniem ze strony, rejestracją, logowaniem czy korzystaniem z aplikacji w ramach ćwiczeń czy finału, prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy w mailu opisać problem i podać dane szkoły.


PYTANIA O PIENIĄDZE


Konkurs składa się z dwóch etapów. Rejestracja, ćwiczenia na platformie i pierwszy etap wewnątrzszkolny są bezpłatne. Drugi etap, czyli wielki finał międzyszkolny jest płatny i wynosi 9 zł do 30 marca, a 14 zł do 23 kwietnia od uczestnika. Opłatę należy uiścić maks. do 23 kwietnia 2021 r. na konto Terapia Plus 84 1140 2004 0000 3702 7680 0715. W tytule wpłaty należy wpisać nazwę szkoły. Hasło finałowe umożliwiające dostęp do platformy i przeprowadzenie konkursu prześlemy dzień przed rozpoczęciem finału.


Proponujemy założyć za uczniów i poprosić rodziców o zwrot. Rejestracja oraz ćwiczenie na platformie jest bezpłatne. Opłata za udział w finale wynosi 9 zł od ucznia. Opłatę należy uiścić do 23 kwietnia 2021 r. na konto Terapia Plus 84 1140 2004 0000 3702 7680 0715. W tytule wpłaty należy wpisać nazwę szkoły. Hasło finałowe umożliwiające dostęp do platformy i przeprowadzenie konkursu prześlemy dzień przed rozpoczęciem finału.


POZOSTAŁE PYTANIA:


TAK, udział w finale traktujemy jako wyrażenie zgody i akceptację regulaminu.


Plakat tabliczki mnożenia jest dostępny na stronie www.szybkiemnozenie.pl


Tak, oferta zajęć dodatkowych znajduje się na stronie www.szybkimnozenie.pl w zakładce SKLEP.